Valašská koliba Kordulka

Ochutnejte tradici

V restauraci Kordulka zažijete jedinečný zážitek – příjemné prostředí ve valašském stylu s vynikající tradiční krajovou kuchyní.

Menu restaurace je pečlivě poskládáno z tradiční valašské kuchyně, doplněno různými gurmánskými specialitami.

K dokonalému prožitku Vám náš obsluhující personál doporučí vynikající moravská vína.

Koliba Kordulka nabízí dokonalé prostředí pro rodinné oslavy a svatby, různé firemní a společenské akce, kde vynikající kuchyně nesmí chybět.

To pravé Valašsko

Stylová koliba Kordulka je součástí Wellness hotelu Energetic Rožnov pod Radhoštěm.

V roce 2010 zvítězila v anketě Centrály cestovního ruchu Východní Morava TOP 10 restaurací, hospůdek a kolib Valašska.

V interiéru jsou umístěna díla uměleckého kováře Václava Kitzbergera.

Na přání zajistíme cimbálovou muziku.

Celková kapacita koliby je 50 míst k sezení.

Možnost připojení k internetu přes WIFI.

Tradiční valašská kuchyně

Na kolibě Kordulka prožijete opravdový gastronomický zážitek. Naši kuchaři se pyšní letitými zkušenostmi a ověnčeni mnoha oceněními pro vás na Kordulce připravují tradiční valašskou a českou gastronomii v moderním kabátku. Zážitek z dobrého jídla umocní dobré víno a posezení při poslechu živé hudby.

Jídelní lístek najdete zde.

Hotel Energetic - Kuchyně
Koliba Kordulka - Cimbálová muzika

Večery u cimbálu

Nejen občasné páteční večery patří na Kordulce dobré zábavě a posezení u živé hudby. Ať již patříte mezi folklorní nadšence, milovníky cimbálové muziky, rádi si zatančíte a zazpíváte, nebo si jen prostě užíváte posezení s přáteli u kvalitního vína a dobrého jídla, u nás na Kordulce vám bude jednoduše skvěle.

K tanci a dobré zábavě Vám u nás hrají například cimbálová muzika Poštár, či z jiného soudku například Zbyněk Terner nebo skupina Navalentym.

Těšíme se na Vás!

Nejbližší termíny večera s živou hudbou :

26.7.  CM Poštár

Vstupné: 40 Kč/osoba

Večery u cimbálu

Nejen občasné páteční večery patří na Kordulce dobré zábavě a posezení u živé hudby. Ať již patříte mezi folklorní nadšence, milovníky cimbálové muziky, rádi si zatančíte a zazpíváte, nebo si jen prostě užíváte posezení s přáteli u kvalitního vína a dobrého jídla, u nás na Kordulce vám bude jednoduše skvěle.

K tanci a dobré zábavě Vám u nás hrají například  cimbálová muzika Poštár, či z jiného soudku například Zbyněk Terner nebo skupina Navalentym.

Těšíme se na Vás!

Nejbližší termíny večera s živou hudbou:

26.7. CM Poštár

Vstupné: 40 Kč/osoba

Koliba Kordulka - Cimbálová muzika

Stylové prostory pro stylové zážitky

Koliba Kordulka je postavena a vybavena ve valašském stylu, při návštěvě můžete nasát kus historie a ohřát se u krásného centrálního krbu. Interiér pak krom jiného zdobí i sošky místního uměleckého kováře Václava Kitzbergera. Přijďte objevit, co vám nabízí útulné prostředí naší koliby Kordulky.

Koliba Kordulka
Koliba Kordulka - Interiér

Provozní doba

Po: zavřeno

Út: zavřeno

St:  16:00 – 23:00

Čt:  16:00 – 23:00

Pá:  11:00 – 23:00

So:  11:00 – 23:00

Ne: zavřeno

Virtuální prohlídka a provozní doba

Po: zavřeno

Út: zavřeno

St:  16:00 – 23:00

Čt:  16:00 – 23:00

Pá: 11:00 – 23:00

So: 11:00 – 21:00

Ne: zavřeno

Koliba Kordulka - Interiér

Prohlédněte si Kordulku

Rezervace pobytu

Zajímá-li vás obsazenost, přejděte, prosím zde.

Doporučují nás

Vážení,

chtěla bych vám velmi poděkovat za skvělou atmosféru a služby ve vašem hotelu Energetic, kde jsme měli firemní pracovní zasedání. 

Oceňuji zejména skvělý lidský přístup, ochota a vstřícnost veškerého personálu, dále pak úžasný klid, čistotu a pořádek, výborné poctivé jídlo, výhledy na Beskydy, relaxační i sportovní služby …. Ideální místo pro práci i odpočinek.

Moc vám děkujeme a přejeme  ať se vám daří a máte jen samé spokojené hosty.  

Srdečně zdravím

Vážení přátelé,

rád bych touto cestou ocenil profesionalitu pracovníků Wellness hotelu Energetic a restaurace Koliba KORDULKA. Při našem pobytu v krásném hotelu nám byly poskytnuty kvalitní služby a výborné jídlo.

Přeji mnoho úspěchů do Vaší další práce na poli cestovního ruchu.

Se srdečným pozdravem

Za mě TOP hotel. Všechno bylo super a jako bonus veškeré jídlo mi připravili v bezlepkové variantě.
Moooc děkuji.

Zítra náš pobyt zde v hotelu končí a musím říci, že jsme víc než spokojení. Pokoje velké, čisté, nádherná restaurace, bazén, wellness, příjemný personál, ale největší díky za jídlo. Syn je na bezlepkové dietě, k tomu má nízko histaminovou dietu, která je ještě náročnější a tady to zvládli skvěle. Vše na osobní domluvě, nic není problém a syn má to co potřebuje a ještě mu to o moc chutnalo. Což velmi oceňuji a wellness hotel Energetic mohu všem doporučit. A pokud už zde budete, nenechte si ujít návštěvu svīčkárny Unipar.

Hezký večer přeju z Lipníka nad Bečvou.

Dnes odpoledne jsme se vrátili z pobytu  ” Velikonoce na Valašsku “, který jsme strávili ve Vašem krásném hotelu Energetic. Naprostá spokojenost, až na počasí, které nevyšlo, ale za to nemůžete.

Moc děkujeme všem zaměstnancům hotelu za to, jak jste se o nás starali, přestože byly svátky a nemohli jste je prožít  se svými rodinami. Nelze Vám nic vytknout, příjemné prostředí a úsměvy na tvářích Vašich zaměstnanců předčily mé očekávání. Už jsem byla několikrát  na různých lázeňských a wellnes pobytech, takže to můžu srovnávat.

Ještě jednou velké díky Vám všem a určitě se k Vám budeme rádi vracet a pobyty doporučovat našim přátelům a známým.

Přejeme Vám všem pevné zdraví a aby jste měli samé spokojené klienty.

S pozdravem paní Bezděková

Ještě jednou mnohorkáte děkuji za bezproblémový průběh a vstřícnost ze strany Vaší i ostatních zaměstnanců. Velmi si Toho vážím.

Všichni jsme si celou událost moc užili a budeme doufat, že budeme mít příležitost si to zopakovat.

Pěkný den

Dobrý den,

objednala jsem tento pobyt pro své přátelé. Přijeli včera a byli úplně nadšení. Naprostá spokojenost. Moje kamarádka je taková domácí pecka a prohlásila, že v tom luxusu a mezi tak fajn lidmi, by ještě týden bez problémů zvládla. Myslím, že to je fakt obrovská pochvala.

My jezdíme hodně a taky si vybíráme, není divu, že jsem jim tento hotel vybrala. Od samého začátku působil luxusně. Také se tam pojedeme určitě podívat. Mějte se fajn a ať se daří.

Dovolte, abych za naši firmu poděkoval za perfektní průběh celé akce.

Od jídla až po veškerý servis a organizaci, vše na 110%. Děkuji a těšíme se na další školení v hotelu Energetic.

Hotel Energetic - Ocenění
Hotel Energetic - Ocenění