Galerie

Pokoje

Wellness a fitness

Gastronomie

Koliba Kordulka

Okolí hotelu

Doporučují nás

Vážení,

chtěla bych vám velmi poděkovat za skvělou atmosféru a služby ve vašem hotelu Energetic, kde jsme měli firemní pracovní zasedání. 

Oceňuji zejména skvělý lidský přístup, ochota a vstřícnost veškerého personálu, dále pak úžasný klid, čistotu a pořádek, výborné poctivé jídlo, výhledy na Beskydy, relaxační i sportovní služby …. Ideální místo pro práci i odpočinek.

Moc vám děkujeme a přejeme  ať se vám daří a máte jen samé spokojené hosty.  

Srdečně zdravím

Vážení přátelé,

rád bych touto cestou ocenil profesionalitu pracovníků Wellness hotelu Energetic a restaurace Koliba KORDULKA. Při našem pobytu v krásném hotelu nám byly poskytnuty kvalitní služby a výborné jídlo.

Přeji mnoho úspěchů do Vaší další práce na poli cestovního ruchu.

Se srdečným pozdravem

Za mě TOP hotel. Všechno bylo super a jako bonus veškeré jídlo mi připravili v bezlepkové variantě.
Moooc děkuji.

Zítra náš pobyt zde v hotelu končí a musím říci, že jsme víc než spokojení. Pokoje velké, čisté, nádherná restaurace, bazén, wellness, příjemný personál, ale největší díky za jídlo. Syn je na bezlepkové dietě, k tomu má nízko histaminovou dietu, která je ještě náročnější a tady to zvládli skvěle. Vše na osobní domluvě, nic není problém a syn má to co potřebuje a ještě mu to o moc chutnalo. Což velmi oceňuji a wellness hotel Energetic mohu všem doporučit. A pokud už zde budete, nenechte si ujít návštěvu svīčkárny Unipar.

Hezký večer přeju z Lipníka nad Bečvou.

Dnes odpoledne jsme se vrátili z pobytu  ” Velikonoce na Valašsku “, který jsme strávili ve Vašem krásném hotelu Energetic. Naprostá spokojenost, až na počasí, které nevyšlo, ale za to nemůžete.

Moc děkujeme všem zaměstnancům hotelu za to, jak jste se o nás starali, přestože byly svátky a nemohli jste je prožít  se svými rodinami. Nelze Vám nic vytknout, příjemné prostředí a úsměvy na tvářích Vašich zaměstnanců předčily mé očekávání. Už jsem byla několikrát  na různých lázeňských a wellnes pobytech, takže to můžu srovnávat.

Ještě jednou velké díky Vám všem a určitě se k Vám budeme rádi vracet a pobyty doporučovat našim přátelům a známým.

Přejeme Vám všem pevné zdraví a aby jste měli samé spokojené klienty.

S pozdravem paní Bezděková

Ještě jednou mnohorkáte děkuji za bezproblémový průběh a vstřícnost ze strany Vaší i ostatních zaměstnanců. Velmi si Toho vážím.

Všichni jsme si celou událost moc užili a budeme doufat, že budeme mít příležitost si to zopakovat.

Pěkný den

Dobrý den,

objednala jsem tento pobyt pro své přátelé. Přijeli včera a byli úplně nadšení. Naprostá spokojenost. Moje kamarádka je taková domácí pecka a prohlásila, že v tom luxusu a mezi tak fajn lidmi, by ještě týden bez problémů zvládla. Myslím, že to je fakt obrovská pochvala.

My jezdíme hodně a taky si vybíráme, není divu, že jsem jim tento hotel vybrala. Od samého začátku působil luxusně. Také se tam pojedeme určitě podívat. Mějte se fajn a ať se daří.

Dovolte, abych za naši firmu poděkoval za perfektní průběh celé akce.

Od jídla až po veškerý servis a organizaci, vše na 110%. Děkuji a těšíme se na další školení v hotelu Energetic.

Hotel Energetic - Ocenění
Hotel Energetic - Ocenění